Taskukohased autolaenud – kuidas inbank autoliising leida parimaid pakkumisi ja stiimuleid

June 24, 2022

}

10:31

Kui otsite uut autot, kuid teil pole selle ostmiseks kohe raha, võite leida soodsa autolaenu. Soovite uurida mitmeid erinevaid võimalusi, et leida üks, mis teie vajadustele sobib. Õnneks võite leida häid laenupakkumisi ja stiimuleid, sealhulgas allahindlusi.

eraisiku laenud

Ameerika Pank

Ameerika Pank pakub erinevaid taskukohaseid inbank autoliising autolaene. Saate taotleda veebis või isiklikult Ameerika Pank filiaalis. Nad pakuvad ka kasutatud autode laene ja praeguste autolaenude refinantseerimist.

Ameerika Pankl on autolaenude pakkumisel pikk ajalugu. Sellel on üle 4000 asukoha kogu Ameerika Ühendriikides. Taotlejad saavad heakskiidu kõigest ühe minutiga. See on suurepärane võimalus kõigile, kes soovivad osta uut või kasutatud sõidukit. Kui olete Ameerika Pank liige, võite saada kasu erisoodustustest ja intressimäärade allahindlustest.

BofA pakub kasutatud sõidukitele hindu alates 5,49%. Nad võtavad arvesse ka muid tegureid, näiteks teie arvete õigeaegse maksmise ajalugu.

Pentagoni föderaalne krediidiühistu

Kui otsite taskukohast autolaenu, võib PenFed olla just see pilet. Laenuandja pakub häid intressimäärasid uutele ja kasutatud sõidukitele, aga ka hulgaliselt muid pangatooteid.

Lisaks ametlikule Pentagoni föderaalsele krediidiühistule on PenFedil lai valik finantsteenuseid. Nad pakuvad kõike alates sertifikaatidest ja krediitkaartidest kuni hüpoteeklaenude ja autolaenideni.

Alustuseks saate PenFediga uue auto vaid 1,79% eest. See on umbes ühe punkti võrra madalam kui paljude teiste autolaenu andjate puhul.

Kasutatud auto leidmiseks võite kasutada ka ettevõtte teenust, kuid tegelik kokkuhoid on erinev. Nagu kõigi teiste laenude puhul, sõltub teile pakutav intressimäär teie krediidiskoorist ja konkreetsest valitud sõidukist.

Karvana

Karvana pakub soodsaid autolaene halva krediidiajalooga inimestele. Kui aga otsite uut sõidukit, peaksite teadma, et Karvana rahastamistingimused sõltuvad teie sissetulekust, krediidiskoorist ja teid huvitavast sõidukist.

Karvana rahastamine pakub erinevaid laenusummasid, alates 1000 dollarist kuni 85 000 dollarini. Laenu tingimused määravad taotleja krediidiskoor, sissetulek ja tööstaatus.

Karvana laenu saamiseks peate olema vähemalt 18-aastane ja teenima vähemalt 4000 dollarit aastas. Peate esitama ka oma sotsiaalkindlustuse numbri, maksekviitungid või muu sissetulekut tõendava dokumendi.

Karvana eelkvalifitseerimise protsess võtab vaid mõne minuti ja näete igakuiste hinnanguliste maksete ja sissemakse suurust, mida peate tegema. Kui olete taotluse täitnud, võtab Karvana kindlustusmeeskond teiega ühendust.

Minu Autolaen

Minu Autolaen pakub veebiteenust, mis aitab inimestel leida parimat autolaenu. Nende turg annab tarbijatele võimaluse võrrelda kuni nelja laenuandja pakkumist ja valida endale sobivaima.

Platvorm võimaldab kasutajatel arvutada ka laenu krediidi kulukuse määra ilma isikuandmeid avaldamata. Taotlejatel peab aga olema FICO skoor 575. Samuti soovitatakse neil igakuine sissetulek olla vähemalt 1800 dollarit.

Minu Autolaen on saadaval 48 osariigis ja pakub nii refinantseerimist kui ka uusi laene. Selle minimaalne sissemakse on 8000 dollarit ostu puhul või 5000 dollarit refinantseerimiseks. Laenusumma ulatub 100 000 dollarini.

Minu Autolaen pakub kiiret ja lihtsat taotlemisprotsessi.Kõik, mida pead tegema, on täita veebivorm ja esitada see ettevõttele. Kui see on heaks kiidetud, rahastatakse teie laen 24 tunni jooksul.

Allahindlused, tehingud ja stiimulid

Auto allahindlused, pakkumised ja soodustused võivad säästa sadu dollareid. Kuigi need säästud ei pruugi olla nii suured kui mõned saadaolevad uute autode allahindlused, võivad need siiski tuua kaasa tõsise kokkuhoiu. Need säästud saab lisada teie autolaenu, muutes teie auto soodsamaks.

Kõigepealt räägime põhitõdedest. Üldiselt on sularaha tagasimakse rahasumma, mis kantakse ostja kontole varsti pärast lepingu allkirjastamist. Sageli tehakse allahindlusi auto ostuhinnale, kuid neid saab rakendada ka laenu kogumaksumusele.

Parimad allahindlused ja soodustused on need, mida pakub autotootja. Need on tavaliselt suunatud konkreetsetele ostjate rühmadele. Mõned võivad nõuda teatud krediidiskoori, samas kui teised võivad kehtida ainult teatud tüüpi sõidukitele.

Artikel Lainnya

Organization Reports Content From

!Discover the power universe of gambling den cash for yourself: history, types, cash sells, cash collectors and very...

Komentar

0 Comments