Hamdan Al Kamali podepsal s minihotovost Lyonem šestiměsíční úvěrovou smlouvu

April 29, 2022

}

10:55

Obránce Al Wahda Hamdan Al Kamali odcestoval do Francie a podepsal se do Lyonu. Má šestiměsíční půjčku, která by se mohla stát trvalou, pokud by na něj udělal dojem během první části svého pobytu v Evropě.

půjčka online

Hráčův přesun do Evropy by se mohl minihotovost ukázat jako přínos pro národní tým SAE a pomoci zlepšit úroveň fotbalu v zemi, říká trenér Al Wahda Josef Hickersberger.

Je to farmářka

Zemědělci bez semen je musí kupovat na úvěr za sazby až 100 %. Půjčku pak plánují splatit po sklizni. Tento začarovaný kruh se nazývá cyklus semenného dluhu. Nakonec dostanou ze své úrody tolik zisku, že si mohou dovolit splatit půjčku.

Kamali vyrostla s vášní pro knihy, zejména romány Enid Blyton a americké klasiky, protože její rodiče byli diplomaté, kteří často cestovali. Začala psát příběhy ve svém volném čase, jako způsob, jak uniknout z každodenního života.Zjistila také, že ticho je potřeba, aby se mohla ponořit do života svých postav.

Kamali vydala román s názvem Číslo dvě. Je to příběh odehrávající se v roce 1953 v Íránu a dnešním Massachusetts. Doufá, že čtenářům pomůže lépe porozumět íránskému životu a kultuře a také síle empatie. Její tvorba je ovlivněna její hlubokou láskou k literatuře, jídlu a výtvarnému umění a její touhou udělat svět trochu jasnějším, trochu krásnějším a trochu láskyplnějším.

Musí zahájit období setí

Kamali je malá farmářka v Koraputu v regionu Orissa a zoufale potřebuje nějaké kvalitní osivo a hnojiva, aby nastartovala nadcházející sezónu Kharif. Snažila se dát jídlo na stůl, ale teď se dívá na tu lepší stránku s malou pomocí od dobrého přítele. S trochou štěstí si bude moci obstarat všechny zemědělské vstupy, které potřebuje, a začít svůj první podnik se sklizní plodin ve velkém stylu. Aby se rozběhla, bude muset složit minimální zálohu a předložit nějaké papíry. Jakmile bude její půjčka schválena, bude spárována s místním pracovníkem fondu One Acre Fund a zúčastní se řady osobních zemědělských školení.

Potřebuje koupit semena

Když Kamali začíná období setí, potřebuje kvalitní semena a hnojiva. Je to zkušená farmářka, která obdělává půdu 16 let. Má rodinu a zemědělství je nezbytné pro jejich živobytí. V této době nejistoty v dodavatelském řetězci potřebuje včasné úvěry na nákup semen a hnojiv, aby mohla pěstovat svou úrodu Kharif v plné kapacitě, aby zajistila příjem a výživu své rodině.

S mikropůjčkou od Cents for Seeds si Kamali bude moci koupit kvalitní osivo a hnojivo. Absolvuje také školení v zemědělství. To jí pomáhá získat nové dovednosti a zvýšit její výnosy. Po dvou sklizních vrátí svá zdravá semínka Cents for Seeds. Cyklus pokračuje a posiluje postavení žen a jejich rodin v jejich větších komunitách. To znamená, že vaše investice do Kamali bude mít trvalý dopad na ni a její rodinu. Poskytne jim příjem k udržení jejich živobytí a jídlo, vzdělání, zdravotní péči a další pro jejich rodiny.

Potřebuje koupit Agri vstupy

Kamali potřebuje nakupovat zemědělské vstupy, jako jsou semena, hnojiva, pesticidy a zavlažovací zařízení, aby zajistila včasnou sklizeň. Je vyučená farmářka z Nabarangpuru v Uríse s dvaadvacetiletou praxí v zemědělství. Má pětičlennou rodinu a má zájem zlepšit blahobyt své komunity prostřednictvím rozvoje zemědělství.

Používala kreditní poukázky k nákupu vstupů od agrodealerů ověřených ATA. Tyto kreditní poukázky, které jsou podporovány finanční institucí, umožňují Kamali nakupovat Agri vstupy za dotovanou sazbu (obvykle 60 %).

Je schopna tuto technologii využít ke zvýšení své produktivity. Během období setí a zavlažování má přístup k nejlepším semenům za nejpřijatelnější ceny. To vede k vyšším výnosům, zvýšené produktivitě a většímu zisku pro její drobnou rodinnou farmu.Nakonec je tato technologie použita k modernizaci jejího dodavatelského řetězce, zmírnění podvodů a zvýšení bezpečnosti potravin. Cardano blockchain to umožňuje.

Artikel Lainnya

Organization Reports Content From

!Discover the power universe of gambling den cash for yourself: history, types, cash sells, cash collectors and very...

Komentar

0 Comments